Loading color scheme

Scania Irizar PB

Scania Irizar PB

Tento třináctimetrovy autobus nabízí nejmodernější úroveň cestování i na velmi dlouhé vzdálenosti a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. K jeho vejvětším přednostem patří konfort sedadel a vzdálenosti sedáků od sebe a celkový design. Výbava DVD + 2LCD monitory, satelitní navigace, klimatizace, 2x lednice, WC, kavovar počet sedadel 51 + 2. Autobus splňuje emise EURO 4.

Setra S 415 HD

Setra S 415 HD

Autobus SETRA S 415 HD patří mezi nejrespektovanější zájezdové autobusy a je právem označován za absolutní TOP! Jeho elegantní disegn pohodlí z jízdy přesvědčí každého náročného klienta o oprávněnosti tohoto absolutoria. Má velmi pohodlné sedáky, minimální hlučnost, perfektní pérování což pocítíte především na naší dálnici.

Autobus je vybaven klimatizací, DVD 2x LCD monitor, WC, kávovar, lednice na chlazené nápoje, polohovatelné sedáky i do uličky. Počet míst je 49 +2+1.

Autobus splňuje normu EURO IV.

Mercedes - Benz O 350 Tourismo

Mercedes - Benz O 350 Tourismo

Autobus je dvanáctimetrovy uspokojí svym luxusem velmi náročné klienty. Jeho velké prědnosti jsou minimální hlučnost velké zavazadlové prostory a velmi dobře snáší i naročnější horské cesty. Výbava. DVD, VHS + 2x monitor, satelitní navigace, klimatizace, 2x lednice,WC a kávovar. počet sedadel 48+2. Autobus splňuje emise EURO 2.